Op naar Schmallenberg

 

Het leek er even op dat we met een complete mannen delegatie zouden gaan.

Maar gelukkig kwam er nog een dame onze groep versterken.  Met uiteindelijk 12 personen zijn we afgereisd naar ons wel bekende en overheerlijke Schmallenberg. Een aantal oud bekenden maar ook weer een aantal nieuwelingen. De nieuwkomers waren, zoals wij allemaal ooit waren, vol verwondering over de geweldige baan. De oud gedienden konden terugkijken op de vooruitgang die ze hadden geboekt ten opzichte van de vorige keer spelen op deze mooie glooiende baan. Ook deze keer hebben we weer volop genoten van het golfen in deze mooie omgeving en de goeie golf instructies die de pro’s weer voor een ieder in petto hadden. Na deze trainingen kon een ieder hier weer zijn voordeel mee doen tijdens het spelen. De weergoden waren ons redelijk goed gezind op en een paar kleine regenbuitjes na, hadden we prima weer. Niet te koud en af en toe de zon er bij.

Na het spelen was er nog wat tijd om gezellig na te borrelen en alle belevenissen van het spelen nog even door te nemen.

In het hotel was het weer goed vertoeven met heerlijke maaltijden en goede gesprekken en spelletjes na het eten. Om vervolgens de volgende ochtend te kunnen genieten van een lekker zelf samengesteld ontbijt. Wat voor sommigen nog wel een hele klus was omdat de keuze reuze was. Kortom het was allemaal weer heerlijk en we kijken al weer uit naar de volgende keer met hopelijk wat meer dames.

Leave a Reply

Wachtwoord vergeten?